Magda i Wojtek

1. A wszystko sie zaczęło...

 


27 czerwca 2008 miałam próbe absolutorium, zaraz po niej z koleżankami jechałam na świętowanie obrony. Do kłodawy zawizła nas koleżanak a dlalej miał  wyjechać po nas brat Tereski - to u niej miało byc świętowanie przy ognisku:)
Przez całą drobę Wojtek zerkał w lusterko a tym samym ja mogłam patrzeć w jego oczka... uśmiechał sie do mnie a ja do niego. Gdy tylko dojechalismy On sobie pojechała do koleżanki. Więc sądziłam że nic z tego bo to pewnie coś więcej . Przyjechał w trakcie naszego biesiadowania, troche posiedział i znowu gdzieś pojechał. Ale obiecał że rano wróci- w końcu miał nas odwieź na pociag do domu. Oczywiście odwiózł i nawet sie niczego więcej nie spodziewałam.
Kilka dni późnie odezwał sie na gadu-gadu mówilismy do siebie-brat/siostra.W lipcu pojechałam z jego siostra i znajomymi pod namiot.Oczywiście Wojtek przyjechał ale była bardzo krótko, ja sądziłam że on czuje mięte do naszej koleżanki a on zauważył że ktoś sie do mnie przymila, i tak znowu nawet nie porozmawialiśmy.
Pod koniec lipca zaczoł do mnie dzwonic, a wtedy nasze rozmowy nie miały końca. Pierwszy raz spotkaliśmy sie ostatniego lipca. Pojechaliśmy nad jezioro, i tam przegadaliśmy pół nocy. w powietrzu unosiła sie ciepła i niezwykła aura, niebo było rozgwieżdżone . a wtedy on powiedział że będzie przy mnie tak długo jak gwiazdy bęą świeciły... zaczęl;iśmy sie przytulać i było nasze pierwsze słodkiei romantyczne CMOK ;)Kiss
Od tego dnia jesteśmy razem szczęliwi ....
Strona założona na portalu SuperSluby.pl - Wasz portal ślubny. Albumy zdjęć ślubnych, blog, prywatne forum, listy gości i prezentów oraz wiele innych możliwości. Ponadto artykuły ślubne i porady, katalog firm ślubnych, moda ślubna.

Strona główna SuperSluby.pl || Forum SuperSluby.pl